Vybavte si byt

Vybavte si byt

Chcete v létě bydlet na balkóně?

Mít i ve městě svůj vlastní kousek klidné oázy je přepych, který chceme všichni. Ne každý si ho může dovolit, ale když už balkón nebo malou terasu máte, zkuste jejich prostor využít naplno. U otevřených balkónů je problém v tom, že ho využijete jen v případě pěkného počasí. U zavřených lodžií máte prostor navíc i v zimě, což se jistě hodí. V každém případě si jednoduše můžete zařídit svůj kousek klidu a relaxace a vracet se tam vždycky, když budete mít chvíli volno.


Jak naložit s prostorem?


Bydlení Praha s balkónem – kdo by o to nestál. Jde o jedinečnou výsadu, které využijte na maximum. I na úplně malém prostoru lze vytvořit krásné místo s posezením a rostlinami všude okolo. Než začnete balkón obsahovat nábytkem, nejprve si vše přeměřte a naplánujte.


Nejčastější chyba je špatné umístění sezení. Většinou se dá do největšího prostoru a tím se zamezí jakémukoliv pohybu. Proto se hodí závěsný stůl a rozkládací židle, které podle potřeby umístíte jinam. To samé platí pro truhlíky. Sežeňte závěsné a nástěnné květináče. I to vám ušetří spoustu místa. Nehledě na to, že je to velmi efektivní a hezké.


Co použít za materiál?


Vzhledem k letním teplotám vybírejte nábytek z materiálu, který se nepřehřívá. Proto se nehodí třeba kov, protože vstřebává teplo a můžete se spálit. Plast je dobrá alternativa, je lehký, snadno se udržuje a omývá. Snadno ale podléhá erozi, pokud není přikrytý.


Oproti tomu dřevo je výborná volba. V létě není horké, odolává všem vlivům a dlouho vydrží. Zapomeňte na masiv, volte vzdušné lehké dřevo, které pomůže prostoru dýchat a prosvětlí ho. Developerské projekty s ním pracují venku i uvnitř.


Dekorace po svém


Prodej bytu Praha je velká věc a můžete si veškerý prostor vyzdobit po svém. To samé platí pro balkón. Dejte mu svou osobitost, vaši duši. Aby vám dělal radost a cítili jste se na něm dobře. O to jde především.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
O autorovi

Milovník designu a módy

O blogu

Vítejte na blogu o designu, nemovitostech a stylu.